10 yıldan fazla dalış deneyimimiz ile güvenli ve keyifli dalışlar için doğru adrestesiniz. “Blue Bubble Diving Team” in etkinlik merkezinde “Tüplü Dalış” olmasına karşın, mevsim şartlarına göre birçok farklı aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Dalışa yeni başlayacaklar, dalış deneyimlerini arttırıp sertifikasyon seviyelerini üst seviyelere taşımayı isteyenler için sizleri bekliyoruz. Dalış eğitimlerimizi konusunda uzman ve TSSF’ ye bağlı CMAS ve PADI eğitmenlik sertifikasına sahip eğitmenlerimiz vermektedir. Tüplü dalışın yanı sıra diğer alternatif doğa sporları ile de ilgilenmekteyiz. Kışın dağlarda kayıyor, baharın başında rafting yaparak nehirlerde kürek çekiyor, wakeboard ile su üstünde olmanın keyfini yaşıyor ve her mevsim dalış yaparak su altında olmanın serinliğini hissediyor olacaksınız.

Blue Bubble Diving Team başta Kaş olmak üzere Türkiye’ nin her bölgesi ve yurt dışında da bir çok farklı bölgede dalış yaparak su altındaki farklı canlılıkları keşfetmenize destek oluyor.

Blue Bubble Diving Team olarak başta “Deniz Temiz Derneği – TURMEPA” gönüllü etkinlikleri olmak üzere bir çok sosyal sorumluluk projesinde de yer almaktayız.

Eğlenceli ve güvenli etkinlikleri, sıcak bir aile ortamında yaşamayı ve yaşatmayı hedefledik, sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Blue Bubble Diving Team

İletişime Geç